Disney Store Antwerpen
Door Marc Veuger, woensdag 4 mei om 21 41
Gisteren kreeg het team van D-Log een exclusieve preview van de morgen te openen Disney Store in Antwerpen. De winkel zit in een 4 verdiepingen tellend pand halverwege de mooiste winkelstraat van de Benelux, de Meir, logisch dat Disney juist hier begint in de lage landen. De winkel is de 8e wereldwijd volgens het nieuwe Interactieve concept.
Bij binnenkomst in de winkel zie je gelijk de interactieve prinsessenspiegel, Pak een Magic Wand van 1 van de prinsessen en zwaai ermee naar de spiegel. Vervolgens komt de prinses in de spiegel tot leven! Naast de prinsessen vind je op de begane grond veel van Pirates, Marvel merchandise (met name Spiderman) en een grote Cars hoek met ook items van Cars 2.
Het plafond en de bovenkant van de winkel is donkerblauw geschilderd met silhouetten van Disney figuren. Meerdere projectoren verzorgen spannende projecties, niet alleen op muur, maar ook op de witte plexiglas bomen. In het huidige seizoen worden oa scenes uit Alice in Wonderland en een verzameling (rare) vogels uit de Disney films. De meeste projecties op de bomen bevatten trouwens hidden Mickeys.
De projecties kunnen trouwens aangestuurd worden door een castmember met een iPhone, klik op Lees Meer voor een filmpje. Klik daar sowieso maar op, er staan ook 2 panorama's van de winkel.
Een bezoekje aan de Disney Store is een hoogtepunt van een dagje uit in Antwerpen, slechts 1 1/2 uur rijden van Utrecht!

